Acayip Hikayeler Star TVde Başladı

Son zamanlarda dizilerin oldukça ilgi gördüğü dönemde yerli yapımlara farklı bir bakış açısıyla nette izlediğimiz tarza yakın bir dizi olarak karşımıza Acayip Hikayeler çıkıyor. Star TV’de yayın hayatına başlayan Acayip Hikayeler yabancı diziler gibi kısa, çekimleri, oyuncuların konuşmaları, konusu bakımından tamamen yerli dizilerden farklı diyebiliriz.

TV’de her zaman görmeye alışkın olduğumuz kadrodan da farklı olması diziye farklı bir hava veriyor. Bir dizide görülen hapishanedeki adam diğer bir dizide aşık rolünde gibi şeyleri burada pek göremiyoruz ki buda güzel birşey. Oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Haluk Bilginer, Hayko Cepkin gibi teccübeli isimler yer alıyor.

İlk bölümünden hemen sonra internette düşen diziye izleyicilerin yorumlarının büyük bir çoğunluğu olumlu oldu. Senaryodaki ufak tefek aksaklıkları ve konuşmaların çok uzun tutulup, gereksiz konuşmalara yer verilmesi haricinde böyle bir yapımın başlangıç olacağını söylediler.

Her gün yabancı dizileri takip ettiğimiz, konuştuğumuz şu zamanlarda böyle bir diziye destek verelim ki bu tarz diziler artsın ve saçma sapan insanların akıllı yıkayan dizilerden kurtulalım.


Dizinin 2. bölümü 20 Nisan Cumartesi günü Star TV ekranında olacak. Acayip Hikayeleri hakkındaki görüşlerinizi yorum kısımından gönderebilirsiniz.

Leave a Reply