Akbank www.akbank.com.tr

Akbank ülkemizin sayılı bankalarından bir tanesidir.İnternet üzerinden bankacılık işlemlerinizi Akbank’ın internet sitesinden giriş yaparak  işlemlerini yapabilirsiniz.Örneği EFT yapmak yada havale yapmak için taa bankaya kadar gitmenize hiç gerek yok bunu internet şubesinden dediğimiz gibi yapabiliyorsunuz.

Akbank sanatada destek veriyor bu alanda ve sosyal alanda çalışmalar yürütüyor.

Akbank sık sık havale işlemlerini kullananlar için kontör tarzında birşey yapıyor.Mesala size 20 havele, 4 eft hakkı veriyor ve bunun karşılığında 6 Tl gibi bir rakam olması lazımdı böyle bir ücret alıyor.Diğer türlü her havale yaptığınız zaman bu ücret bayağı bir artıyor.

İnternet bankacılığıza ise her girişinizde güvenlik için cepşifre gelmesi insanı yoruyor ama güvenlik için böyle bir uygulama yapıyorlar.Unutmadan Akbank  www.akbank.com.tr değilde akbank.com adresinden yayın yapıyor.TR uzantılı adrese girdiğiniz zaman sizi com olana yönlendiriyor.

Akbank hakkında daha detaylı bilgilere akbank’ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz ve akbank’ın sitesi haricindeki diğer sitelere sakın giriş işlemi gerçekleştirmeyin.

Akbank hakkındaki görüşlerinizi yorum kısımından gönderebilirsiniz.

Yorum

  1. Mortal Combat 5 sene önce
  2. ramazan tıknaz 5 sene önce
  3. mustafa kurucan 5 sene önce
  4. sürül demirci 5 sene önce
  5. tülay 5 sene önce
  6. abdullah efe 5 sene önce
  7. kasım ulutürk 5 sene önce
  8. bilal 4 sene önce
  9. Kemal kaya 4 sene önce

Yorum ekle