Amerika Usama Bin Ladini Öldürdü

El Kaide örgütünün lideri Usama Bin Laden Amerikanın yaptığı açıklamaya göre öldürüldü. İkiz kulelere düzenlenen ve birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olan saldırıyı gerçekleştiren Usama Bin Ladin’in öldürülmesiyle Amerikada büyük bir sevinç yarattı.

Birçok kişiye göre uzun zamandır Usama Bin Ladin’in bulunamaması ve ikiz kulelere düzenlenen saldırıdaki detayları göz önüne alındığı zaman Usama Bin Ladin, Amerikanın adamı diyorlardı.

Usama Bin Ladin’in Cesedi Denize Atılmış

Amerikanın başına milyon dolarlar ödül koyduğu Usama Bin Ladin öldürüldükten sonraki fotoğrafları yayınlandı. Fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla Usama Bin Ladin’in yüzünün bir tarafı parçalanmış. Öldürüldüğü evin videosunda ise heryerin kanlar içinde kaldığını görüyoruz. Bu kadar senedir her yeri didik didik ederek Amerikanın aradığı Usama Bin Ladin ele geçirildikten sonra cesedi denize atılmış !

El Kaide Açıklama Yaptı

Usama Bin Ladin’in öldürülmesinin ardından birçok kişi açıklama yaptı. En çok beklenen açıklamalar Obama ve El Kaidenin açıklamarıydı. El Kaide yaptığı açıklamada tehtitler savurup, Usama Bin Ladin’in ölmesinin bir son olmadığı söyledi.

İdam Edilen Saddam Telefonda Edip Tehtit Etmiş

Usama Bin Ladin öldürülmeden kısa bir süre öncede ortada bu haberler yokken Iraktan ise çok daha ilginç bir haber gelmişti. Saddam Hüseyin yetkisi olan kişilere telefon ederek her yeri yerler bir edeceğini belirtmiş !

Sizce Usama Bin Ladin gerçekten öldürüldümü yoksa bunlar birer oyunun parçasımı ?

Leave a Reply