Apple, Os x Mountain Lion Güncellemesi

Apple satış bayilerinden birinden 26 Temmuz 2012 ‘den sonra almış olduğunuz Mac Bilgisayarda Os x Mountain Lion yüklü değilse, Apple buna çözüm olarak geliştirdiği Os x Mountain Lion günceleme programı sayesinde hızlı bir şekilde günceleme yapabilme imkanına sahip olacaksınız.

Apple, Mac Os x Mountain Lion güncellemesi

Apple, Mac Os x Mountain Lion güncellemesi

Mac Os X Mountain Lion Nedir ?

 

Apple Şirketi

Apple Şirketi

Apple, Macintosh bilgisayarı için geliştirdiği işletim sistemidir. Os x Mountain Lion ise Apple’nin geliştirdiği en son sürümüdür. Bir çok açık kaynak projesinde kullanılan BSD(Berkeley Software Distribution) ve Mach üzerine geliştirilen Os x Mountain sürümü açık kaynak kodlu olarak bilinse de bir çok çalışma birleşeni kapalı kaynak kod üzerine geliştirilmiştir.

Apple, resmi web sayfasında Os X Mountain Lion sürümü için kullanıcıları bilgilendirdi. Habere göre 26 Temmuz günün ve sonra Mac almış müşterilerine son sürümü güncelleyen yazılımı paylaşmış fakat paylaşırken hüküm ve şartlar koymaktadır.

Os x Mountain Lion’a sahip olabilmek için Hüküm ve şartları

İlk olarak sipariş formunu doldurmak ve sonra almış olduğunuz Mac‘in elektronik faturasını içerisinde ürünle ilgili model kodu, parça kodu ve alış tarihi içermesi gerekmektedir, aksi taktirde yeni sürüme sahip olmayacaksınız.

Apple belirlediği ülkeler dışından bir ülkede sürüme sahip olamayacaktır.  Bunun dışında bir çok hüküm ve şartlar koymaktadır daha ayrıntılı bilgi edinmek için Apple resmi web sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Apple, Os x Mountain Lion sürümünü güncellemek için Tıklayınız

Leave a Reply