Archlord inceleme

Ücretsiz online oyunlardan birisidir kendileri.Oyun hakkında gereksiz bir vermek gerekirse Benx adlı filmde,   asosyal bir çocuğun oyunun en iyisi olduğu ve oyun ile gerçek hayat arasında bağlantı kurarak gidip gelen  hayatını düzene sokmaya çalışması konu edilmişti filme.Oyunu oynayabilmemiz görüş sahibi olmak için ilk önce indirmek gerekiyor ve buda hiç

öyle kolay bir iş değil.Filme özenmiş iseniz uzak durun derim kotalılar için.Çünkü oyun tam tamına 1.41 gb ve buda yetmiyormuş gibi üstüne yarısı kadarda patch yüklüyor.Kotanız dolmuştur ama ben ttnet’i arayıp sınırsız nete geçtiğinizi varsayarak devam ediyorum.

İlk önce www.archlordgame.com/freetoplay.php adresine girip resimdeki kodları giriyoruz.Doğru girdikten emin olduktan sonra generete key’e tıklıyoruz ve bir key veriyor ve bunu bir yere saklıyoruz.Alt kısımda ise bir sürü logo var onlar hangi siteden indirmek istediğiniz belirtmeniz için eğer kararsız kaldıysanız oo piti piti diyerekten işe başlıyabilirsiniz.İndirme işlemi başlarken küçük logoların altında next Step‘e tıklıyoruz.Hesabımız olmadığını varsayarsak Create game account’a tıklıyoruz. Kayıt olduktan sonra cogaccounts.codemasters.com adresine girip kullanıcı adı ve şifremiz ile giriş yapıyoruz. Click here to create new subscription yazan yere tıklayın ve size saklayın dediğim key’ide burada key yerine yapıştırın. Select yerinden Archlord‘u seçin…VE oyunun yüklenmesini daha sonrada patchlerin yüklenmesini bekleyin.

Ve işte herşey oldu bitti.Oyuna giriyoruz.Çok güzel müzikler bile kırmızı halı ile karşılamadan bizi çok daha iyi karşılıyorlar.Kullanıcı adı ve şifremizi girdikten sonra karakter yaratma kısımına geliyoruz ve burada kafanıza göre takılın.

Son olarak oyunun en seveceğiniz yanı ülkemizden olan kişilerin (yanlış anlamayın ama Knight‘ı ne hala getirdiler biliyorsunuz çoluk cocuk falan filan)  pek az hatta hemen hemen hiç olmaması ve oyun hakkındaki diğer bilgiler tamamen sizin öğrenme yeteneğinize kalmış

İyi oyunlar…

2 Comments

  1. aydan 11 Ekim 2008
  2. mert 16 Nisan 2009

Leave a Reply