Aylık Mesajlaşma Hakkı Nasıl Yapılır ?

Günümüzde teknolojininde ilerlemesiyle sevgililer yada birbirleriyle çok haberleşen kişiler konuşmak yerine telefonlarından, bilgisayarlarından sms yani kısa mesaj gönderiyorlar.

Birçok şebeninin yaptığı bu kişilere özel paketlerde aylık genelde 10.000 sms hakkı veriliyor. Belirli bir ücret karşılığında da bir ay boyunca 10.000 civarı yada ne kadarlık bir paket aldıysanız o kadar sms gönderebiliyorsunuz. SMS paketi alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir unsurda, paketinizin yer yöne uyumlu olması gerektiğidir. Örneğin A firmasından sms paketi aldınız ama C firmasına sms gönderirken bu kampanya dışı olabiliyor.

Herkesin yaptığı meşhur Turkcell’deki 10.000 sms paketi kampanyasından yararlanabilmek için AY10000SMS yazıp 2222’ye gönderiyoruz. Sonrasında da bize gelen bildiri mesajını okuduğumuz an 30 gün boyunca kullanabileceğimiz 10.000 sms’imiz vardır demektir. Kalan mesaj hakkınızıda öğrenmek içinde *123*333#’i tuşluyoruz. Turkcell’in bu bu kampanya paketinden yararlanabilmeniz için telefonunuzda 10 TL yüklü olması gerekmektedir.

Aylık mesajlaşma kampanyasından çıkmak istediğimiz zamanda bunu bir sms ile gerçekleştirebiliyoruz. SMS hakkımızı iptal etmek için IPTAL 10000 SMS yazıp 2222‘ye gönderin.

Diğer şebekeler içinde sms hakları bulunmaktadır. Bunları öğrenebilmek için şebekelerin internet sitesinden takip etmeniz, işinize yarar bilgi bulamazsanızda müşteri temsilcilerini arayıp görüşebilirsiniz.

Leave a Reply