Call Of Duty Modern Warfare 3 Online Multiplayer Oynama

Son yılın en bomba oyunlarından olan Call Of Duty Modern Warfare 3 ilk çıktığı andan itibaren gene bütün bombaları patlatmış ve kendi rekorlarını kırmıştı. Senaryosu ile insanları kendine hayran ve bağımlı bırakan Call Of Duty Modern Warfare 3’ü bitirenler üzülmesinler çünkü çoklu oyuncu ile internetten başkalarıyla oyunun tadına daha farklı bir şekilde varacaklar.

Call Of Duty Modern Warfare 3‘ün online bölümünde levellar(seviyeler) bulunuyor. Hem sizin hemde kullandığınız silahların seviyeleri var ve adam öldürdükçe oyun kazandıkça seviyeleriniz git gide artıyor. Oyunlarda ise sadece iki takımın karşılaşması yada herkesin birbirini öldürmesi gibi sıradan şeyler yok. Bazı oyunlar.
Call Of Duty Modern Warfare 3

Gun Game

Bu oyunda adam öldürdükçe silahlarınızın seviyesi artar. En son silaha gelip o silahla adam öldüren kişi oyunu kazanır. Genelde en son silahlar zor silahlardır. Mesela kalkan ile birini öldürmek zorunda kalabilirsiniz yada roket atarla…

Kill Confirm

Bu oyunda her kişi öldüğü zaman künyesi yere düşer. Düşman olsun yada olmasın yerden kolyelerini toplarsınız ve kolye topladıkçada puanınız artar.

Team Dead Match

Bu bölümde iki takım halinde savaşıyorsunuz ve en fazla karşı takımdan adam öldüren takım oyunu kazanıyor.

Free For All

Call Of Duty Modern Warfare 3‘de tek takılmak, tek başına takılmak isteyenler için açılmış bir bölüm… Bu bölümde belirli bir zaman içerisinde en fazla kişiyi öldüren oyunu kazanıyor.

Bu bölümlerin haricinde Search&Destroy, Survivor vs gibi bölümlerde bulunuyor. Zevkinize göre istediğiniz bölümü oynayabilirsiniz. Ortalam olarak en fazla 18 kişi bir sunucuda oluyor.

Diğer  oyunlardan farklı olarak MW’de belirli bir skoru yakaladığınızda  size destek ekipleri geliyor. Örneğin bir helikopter yada savaş uçağı gelip sizin için bütün ortaya çıkan herkesi öldürüyor ve onların puanlarıda size geliyor.

Tekno MW ile Call Of Duty Modern Warfare 3’ü çok kolay bir şekilde online oynayabilirsiniz. Call Of Duty Modern Warfare 3 için eklentiler, trailerlar geliştiren Teknogods.com üzerinden yayın yapan siteden gerekli dosyaları bulabilirsiniz.

Sonuç olarak boş vaktiniz varsa zaman öldürmek için süper bir tercih edersiniz ama zaman probleminiz varsa uzak durun derim çünkü oyunu oynadıkça dahada fazla oynamak istiyorsunuz.

Leave a Reply