Call of Duty Black Ops 2 Multiplayer Oynama

Call of Duty, oyun tarihinin en büyükleri ve efsaneleri arasında yerini sağlam  ve ön sıralardan kapan Call Of Duty serisi Black Ops 2  serisiylede çok önemli başarıları beraberinde getirdi.

2025’te geçen Call Of Duty Black Ops 2 diğer serilerinden farklı olarak bu sefer teknolojik aletleri en üst düzeyde kullanım imkanı veriyordu. İnsansız hava araçları yani oyunda adını sıkça duyduğumuz drone‘ları  kullanmak oldukça heyecan vericiydi. Oyunun müthiş senaryosunu kısa süre içerisinde benim gibi bitiren kişilerdenseniz hemen zombi bölümünü yada diğer oyuncularla oynayabileceğiniz multiplayer bölümünü  oynamak isteyeceksiniz.

Black Ops 2 Ücretsiz Multiplayer Oynamak Mümkün Müdür ?

Call Of Duty Black Ops 2 her ne kadar en çok satan oyunlar arasında yer alsa da satın alan kişi sayısından fazlası da oyunu çeşitli programlarla güvenlik duvarını etkisiz hale getirerek bu şekilde ücret ödemeden oynamayı tercih ediyor. Black Ops 2’nin güvenlik duvarını etkisiz hale getirerek oynayan kişilerin sorunları arasında  Multiplayer(çoklu oyuncu ) bölümünü oynamaması yer alıyor.

Şuan Black Ops 2’nin Multiplayer bölümünün çoklu oyuncu bölümünün güvenliğini devre dışı bırakacak bir yazılım yapılmadı. Birçok oyuncu bu tarz gerçek olmayan yazılımları indirerek bilgisayarlarına oldukça fazla zararlı yazılımlar bulaştırıyorlar.  Güvendiğiniz sitelerin haricinde bu tarz yazılımları indirip bilgisayarınıza kurmayı tavsiye etmiyoruz.

Black Ops 2 Multiplayer Senaryo Kadar Güzel Mi ?

Black ops 2Multiplayer bölümünün oyunun senaryosundan daha fazla zevk verdiğini söyleyebilirim. Modern Warfare’de olduğu gibi bu seride de birden fazla düşmanı ölmeden öldürdüğünüz zaman care packetlerı topluyorsunuz ve diğer serilerinden farklı olarak dronelar sizin yardımınıza koşuyor ve birebir droneları kontrol edebiliyorsunuz.

Warfare’den farklı olarak diğer fark ettiğim bir konuysa Black Ops 2 Multiplayerda oyuncuların birbiriyle karşılaşması için daha fazla özen gösterilmiş. Zira warfarede benim eksik hissetiğim bir bölüm olan düşmanı bazen dakikalarca aramaktı…

Call of Duty Black Ops 2

Black Ops 2 Multiplayer Sonuç Olarak

Black Ops 2 Multiplayer bence verdiğiniz parayı hak eden bir oyun… Dikkat etmeniz gereken multiplayer bölümünde bir bağımlı haline gelmemeniz olacaktır… Çünkü gerçekten çok fazla zaman harcayacağınız ve heyecanla oynayacağınız bir oyun olarak Call Of Duty Black Ops 2 Multiplayer duruyor.

Leave a Reply