Charlie’s Angels (Charlie’nin Melekleri) Çekimlerine Başlandı

Yeryüzünde yaşayıpta Charlie’nin Melekleri terimlerini duymayan çok az insan vardır diye düşünmekteyim. Yıllarca tekrarı çekilen sinemada filmi, televizyonda dizisi olan Charlie’nin Melekleri tekrar ABD’de dizi olarak çekiliyor ve çekimleri belkide siz bu yazıları okurken bile devam ediyor.

Diziler ülkemizde oldukça fazla takip ediliyor. Saçma sapan konulara sahip dizilerin bile bir sürü takip edeni var. Yabancı ülkelerin yapmış olduğu dizileri televizyonda verilmemesine rağmen bile internetten insanların izlemesi sayesinde televizyonda yayınlıyorlar. Öyleki yabancı yapım diziler bir çok kişinin izledikten sonraki arkadaş ortamındaki ilk konularından bir tanesi oluyor.


ABD yapımlı Charlie’s Angels yüksek bir bütçe ile deneyimli oyuncu kadrosu ile ekranlarda yerini alacak. Charlie’nin bu sefer yeni melekleri ; Annie Ilonzeh, Minka Kelly ve Rachael Taylor olacak. Güzel oyuncuların maceralarına tanıklık edicez.Charlie’nin bu yeni melekleri aslında görüldüğü kadar masum değiller… Bu meleklerin hepsi dövüş sanatı uzmanı ki sadece bu dizide değil gerçek hayatta ilgileniyorlarmış.

ABC televizyonunda yayınlacak olan Charlie’s Angels’in çekimleri şu sıralar Miami’de yapılıyor.

Leave a Reply