Facebook Kendi E-Posta Servisini Zorunlu Hale Getiriyor !

Dünyanın sosyal ağ devi facebook bir süre önce hizmete sunduğu e-posta hizmetini artık zorunlu hale getirecekmiş. Tıpkı timeline gibi sindire sindire yapılan e-posta hizmeti ile artık kullanıcılar bütün işlerini sadece facebookta yapabilecekler. Düşünseneze size arkadaşlarınız mesaj gönderiyor bu siteden görüyorsunuz yada iş için vs gibi konularda gönderilen konularıda profilinizden e-posta adresinize bakarak öğrenebiliyorsunuz.

Üye olanların bütün kişisel bilgilerinin yer aldığı Facebook.com devletlerin hayal edipte oluşturamayacağı kadar bütün dünyadaki insanlar hakkında bilgiler içeriyor. İnsanların resimlerinin, psikolojik durumlarının, sosyal-ekonomik durumlarının vb. gibi şeylerinin çok rahat tespit edilebileceği gibi üstüne birde e-posta hizmetinin zorunlu hale gelmesi kişisel bilgilerin çok daha kapsamlı bir şekilde kullanılması anlamına geliyor.

Dünya nufüsündan fazla kullanıcısı olan facebook’da bakalım ne gibi yenilikler önümüzde günlerde çıkacak ? E-posta konusu hakkındaki düşünlerinizi bekliyoruz.

Leave a Reply