Free Download Manager indir

İnternetten çok fazla şey indiriyorsanız ve bunu yaparken daha hızlı ve daha sistemli bir şekilde olmasını istiyorsanız mutlaka bir tane download manager kullanmalısınız.

Free Download Manager sayesinde bilgisayarınıza dosyaları çok rahat bir şekilde indirebilirsiniz ve bunu free dowload manager sayesinde de çok kolay bir şekilde üstelik eksra hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Free Download Manager ile diyelimki bir yere gidecekseniz yada aynı anda çok fazla dosya indireceksiniz ve yarıda kalanlar oluyor bunları tekrar baştan indirmeden Free Download Manageri tekrar açtığınız zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Belkide Free Download Manager’ın en sevdiğim ve başkalarınında muhtelemen en çok sevdiği ve ön plana çıkan özelliklerinden bir tanesi video yada ses dosyası indirdiğiniz an tam indirmeden bilgisayarınıza Free Download Manager’ın yüklediği kadar olan kısımını izleyebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyaların ne kadar hızda ve yüzde ne kadar, kaç mb indiği gibi özellikleride Free Download Manager sayesinde takip edebilirsiniz.Bundan daha fazla özelliğin yanında Free Download Manager’ı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Free Download Manager adından da anlışabileceğini gibi ücretsiz bir program ve herkes tarafından hiçbir lisans işlemi ile uğraşmadan kullanabilirsiniz.

Leave a Reply