Hangover 3 Geliyor !

Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures’dan yönetmen Todd Philips’in rekorlar kıran komedi filmi serisinin ve son filmi Hangover III-Felekten Bir Gece III çok yakında izleyici ile buluşuyor.
Bu sefer ne düğün var ne de bekarlığa veda partisi. Ters gidecek veya sorun olabilecek ne olabilir ki? Ancak kurt sürümüz yola düştüğünde tüm bahisler düşünülenin tam tersine gidiyor. Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis ve Justin Bartha, Phil, Stu, Alan ve Doug rollerinde tekrar bir araya geliyor. Peki ne için mi? Tabi ki her şeyin başladığı yere geri dönmek için. Las Vegas’a…
Fragmanı birkaç hafta önce yayınlanan filmin, ne kadar eğlenceli ve tatmin edici olacağı fragmandan kendini belli ediyor. Alan’ın izleyicileri daha önce olduğu gibi kahkahaları boğacağı kuşkusuz.

Dünya çağında yayınlandığı salonlarda rekolar kıran serinin 3. Ve son filmi de aynı şeyleri yaşatacak gibi gözüküyor. Todd Phllips, Craig Mazin ile birlikte yazdığı senaryonun yönetmeni rolünde tekrar karşımızda. Oyuncular ise Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jong, Heather Graham, Jeffrey Tombor, Gillian Vigmar, Sasha Barrese ve Jaime Chung tarafından yapılıyor. John Godman ise seride ilk defa bu filmde oynayacak.

hangover 3

Özlem ve merak ile beklenen serinin son filmi Hangover Part 3, 31 Mayıs 2013’te Türkiye’de vizyona girecek. Gidip izlenmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum. İzleyenler kesinlikle pişman olmayacaklardır.

Leave a Reply