Hızlı ve Öfkeli 6 izle Türkçe Dublaj

Hızlı ve Öfkeli 6 izle Türkçe Dublaj, Hızlı ve Öfkeli filmi son zamanların üst üste  çekilen ve buna rağmen her bölümünde daha fazla beğeni gören nadir filmlerden bir tanesi olarak karşımız çıkıyor.

Hızlı ve Öfkeli 6 Çekim Görüntüleri

Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman

Hızlı ve Öfkeli 6 henüz internette olmadığı için biraz beklemek zorundasınız Çünkü film vizyona 24 mayıs 2013 tarihinde girecek.Fragmandan da görebileceğimiz gibi hızlı ve öfkeli 6 diğer yapımlarına göre çok daha iddialı ve bomba bir şekilde geliyor. Klasik soygunların ve arabaların yanında işi daha fazla abartarak bu sefer karşımızda tanklarıda ve askeri araçlarıda görmekteyiz.

Orjinal adı Fast and Furious 6 olan filmde dünyanın en ünlü oyuncuları yer alıyor. Oyuncu kadrosunda
Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson gibi isimler bulunuyor. Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez yüzü olan Vin Diesel‘in Hızlı ve Öfkeli 6‘da oynadığı rol kendisine çok yakışıyor.

Hızlı ve Öfkeli 6 filminde kahramanlarımız serinin diğer filmi olan Rio soygunundan vurduğu büyük para ile varlık içerisinde yaşamaktadırlar. Kazandıkları para ile padişah hayatı süren kahramanlarımız aynı zamanda da gizlenmek için uğraşmaktadırlar çünkü aranmaktadırlar. Bundan dolayı kendilerini ailelerinden ve sevdiklerinden uzak tutmak mecburiyeti içerisindedirler.

Rio filminde karşımıza çıkan devlet adamı olan Hobbs gene bu filmde de karşımıza çıkacaktır. Bu sefer Dom’dan yardım isteyecek olan Hobbs onlara bunun karşılığında tertemiz sicil vaat edecektir. Kahramanlarımızda bu temiz sicili kabul ederek dünyanın her yerine yayılmış ve kiralık askerlerden oluşan suç çetesini çökertmeye çalışacaklardır.

Hızlı ve Ofkeli 6 izle Turkçe Dublaj

Hızlı ve Öfkeli filminin yapımcılığını Justin Lin yaparken , Chris Morganda filmin senaryosunu yazmıştır. Bu sefer film İngiltere ve İspanyada geçmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir