Hotmail Şifremi Unuttum

Hotmail yani msn şifrenizini unuttuğunuzda biraz paniklemeniz gerekiyor çünkü şifresini unutan kişi büyük ihtimal gizli sorunusunuda unutmuştur diye düşünüyorum.

Hotmail şifrenizi unuttuğunuz zaman geri almak istiyorsanız kısayoldan buraya tıklayın .

Link sizde çalışmazsa yapmanız gereken hotmail.com adresine girmek ve sonrasında da şifremi unuttum kısımına tıklayınız yeterli olacaktır.Eğer şifremi unuttum gelmezse daha önceden giriş yapmış iseniz beni unut seçeneğine tıklayın sonrasında şifremi unuttum seçeneğinin gelmesi lazım.

Şifremi unuttum bağlantısına tıkladıktan sonra resimdeki gibi birşey çıkması gerekiyor.Böyle bir ekran gelince yapmanız gereken şeyin resimde olması gerektiği gibi olması lazım.Resimdeki gibi kendi hesabınızın adını yazdıktan sonra karakterleri yazdıktan sonra devam butonuna tıklayın.Dikkat etmeniz gereken bir nokta resimdeki karakterleri yazarken onların büyük küçük harfe duyarlı olduğunu unutmayın.

  1. Kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerimi ve gizli yanıtımı kullan
  2. Parola sıfırlama yönergelerini e-posta ile gönder

Devam butonuna bastıktan sonra seçeneklerinden bir tanesini seçin.Bu seçeneklerden paralo sıfırlama seçeneği sizin 2. mail adresinize ki bunu  daha önceden ayarlamanız gerekiyordu işte 2. belirlediğiniz yani daha önceden belirlediğiniz mail adresine şifre sıfırlama linki gönderiyor.

Gizli yanıt seçeneği ise gizli sorunuzu girerek e-mail adresinizin şifresinizi değiştirebilirsiniz tabi bunun için gizli sorunuzu biliyor olmanız gerekiyor.

Takıldığınız yerleri yorum kısımından gönderebilirsiniz.

Parola sıfırlama yönergelerini e-posta ile gönder

2 Comments

  1. sefa 11 Mart 2010
  2. LATİFE 26 Haziran 2010

Leave a Reply