İngilizce Cümle Çeviri

İngilizce artık hayatımınızın her alanıda gerekli bir hale geldi.Öyleki kendi ülkemizde bile bazı şeyler için ingilizce bilmemiz gerekiyor misal düzgün bir işe girmek istiyorsanız ingilizce bilmenin şart hale gelmiş bir durumda…Hatta bırakın ingilizceyi, ingilizcenin yanında başka dillerdende istiyorlar.

İngilizceyi ister iş alanı isterse eğlence alanı olsun öğrenmek zorundasınız ki öğrenmenizi tavsiye ederim.Öğrendikten sonra bir çok kolaylığı size sağlıyor.Bunlardan bir tanesi oyunları rahatlıkla oynuyabiliyorsunuz yada ingilizce yazan birşeyleri rahatlıkla anlıyorsunuz.

İngilizceyi bazı insanlar bilmezler yada öğrenmek istemezler.Bunun için bazen tökezlerler yada bir çok kişide bilmediği kelimelerde anlam çıkartmaya çalışır.

İngilizcenin nasıl hayatımıza girmesinden bahsetti isek internettede google hayatımıza girdi.Google sayesinde internette doğru düzgün aramalar yapabiliyor ve istediğimiz birçok şeye erişebiliyoruz üstelik bu işlemler neredeyse ışık hızında…Google ve ingilizce kelimelerini bir araya gelmesiyle oluştuğunu düşündüğüm ve birçok kişinin ilk çıktığı andan itibaren kullandığı google translate sayesinde ingilizce bilmeden bir çok şeyi yapabiliyorsunuz.Bu işlem için ilk önce http://translate.google.com.tr bu adrese girin.Burada istediğiniz cümleyi girin ve Türkçe karşılığını alın.

Türkçe ve İngilizce çeviri haricinde burada bir sürü dil arasında ücretsiz olarak çeviri yapmanız mümkün…

İngilzice neden bu kadar önemli diyorsanız artık ingilizce ülkemizde değilde dünyada iletişimi sağlayan bir dil haline geldi.

One Response

  1. ankara dil kursu 21 Nisan 2010

Leave a Reply