İnternet Aşıkları

Hepimiz İnternet Alemindeyiz ve Hepimiz İnternetten Ne tür aşkların doğduğunu biliyoruz değilmi..

Aşkın interneti mi olur demeyin!..Bal gibide olur.) Bugünün iletişim kaynağı internet. Her türlü iletişimimizi,alışverişlerimizi,sosyalliğimizi ve bunun gibi bir sürü insani ihtiyaçlarımzı internet karşılayabiliyorsa aşk,ilişki,sevgili,..ihtiyaçlarımızı neden karşılamasın ki.

Hatta Bu Tür İhtiyaçları karşılamak için bir sürü chat,sohbet, arkadaşlık siteleri vs. de bulunmakta.Buralarda takılan insanların da amaçları aşk,ilişki,macera yaşamak veya evlenmektir.Bunun Gerçek hayatta da bir çok örneği bulunmakta..Yoksa niye bu kadar zaman harcansın ki..
Zaten Her gün haberlerde buna benzer şeyleri görme olasılığımız oldukça da yüksek.

Buraya Kadar Herşey tamam da asıl sorun ne ? Asıl Sorun Tabiki Güven meselesi..
Beyler Bayanlar, gerçek hayatta bile insanlar birbirine güvenemezken, aldatmalar,ihanetler havada uçuşurken sanal alemde bunlar olmazmı sizce ?
Sanki Toplumdaki İnsaların Hepsi güvenilirmiş gibi herkes internetten tanıştığına aşık oluyor.İnternette aldatayorsa,ihanet ediyorsa, reel hayatta sanki farklımı davranır…Kişiliği ile ilgili bir durumdur o.

İnternet dediğimiz şey çok geniş bir kavramdır.oturduğunuz yerden bütün dünya elinizin altındadır ve günde milyonlarca insanlar tanışabilirsiniz.Bu yüzden de internetin yelpazesi oldukça geniştir.
Bu kadar çok insanla da tanıştıkça alternatifler artıyor, kafalar karışıyor,karşınızdakilerden birini seçme şansınız artıyor.Önemli olan sanalı amaç değil araç olarak kullanabilme. Yani tanışma adına araç olsun internet bizlere.Sonrası internetten değilde gerçek hayattan devam etmeli.
Eğer gerçek hayatta değilde sanalda devam ediyorsa ortada bir sorun var demektir ve bu sorun gittikçe büyür daha büyük sorunlara yol açar.

Aşk Dediğimiz şey öyle basit birşey değildir.Hele de internetten tanıştığınız hiç görmediğiniz birine karşı olacak birşey değildir.Sadece konuşmalarıyla o kişiye aşık olunmaz.Aşk Dediğiniz şey dolu dolu,gönlünce yaşanmalıdır.Şahsen ben öyle düşünüyorum.

Bu Yüzden İnternet Aşklarına Kesinlikle ama Kesinlikle Kanmayın..

Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim..

Leave a Reply