İranda Kadın Seri Katil Yakalandı

Seri katiller genelde hep Avrupa ülkelerinde görülür ve yaptıkları işler ile insanların kanını dondurur.İşden kasıtım adam öldürmek biçmek kesmek…Gazetede bu haberi görünce biraz şaşırdım.İranda seri katil yakanlanmış ve üstüne üstün bu KADIN.Dünyada kadın seri katiller parmakla sayılacak kadar bile değilken üstüne bir tanesi daha eklendi.

Bu seri katilin çalışma alanına yaşlı kadınlar giriyor.Yaşlı kadınları öldürmesinin sebebi ise kadınları annesine benzemesi…Küçükkken annesinin onda bıraktığı izlerden dolayı bu olayı gerçekleştiğini sanıyor uzmanlar.
32 yaşındaki İranlı kadın kurbanlarını belirliyor ve onların güvenini kazanıyor.Güvenini kazandığı kurbanlarına meyvesuyu gibi şeylerin içine uyuşturucu gibi  maddeler ekleyerek  ikram ediyor ve sonrasında kurbanını boğarak öldürüyordu.Yakalanmasıda bir tane kurbanının elinden kaçarak polise gitmesiyle gerçekleşmiş.

32 yaşındaki İranlı kadının adı Mahin ve 2 çocuk annesi…Şuana kadar işlediği cinayetlerin 5 veya 6 olduğunu sanılıyor.Büyük ihtimal İran’da idam cezası alacak.

Leave a Reply