Jensen Ackles Biyografi

Supernatural dizisinin yıldızlarından olan Jensen bu dizi sayesinde ünü tavan yapmıştır.Daha toy iken oyunculuğa başlayan Jensen Ackles şu ana kadar bir çok filmde yer almıştır ve bundan sonrada bir sürü projede yer alacağa benzemektedir.

Jensen Ackles 1 Mart 1978 doğumludur.Şuan (2010) itibariyle 32 yaşındadır ve pekte göstermemektedir.Genç iken fiziğinin müsaitliği nedeniyle  modellik yapmıştır.Modellik işi kafasına yatmayıncada irili ufaklı dizilerde rol almış sonrasında yavaş yavaş rolünü ilerletmiştir.

Days of Our Lives dizisinde okulu biter bitmez oynamış ve sonrasında birkaç film ve dizide rol almıştır.2004 yılında Smallville dizisinde rol almış ve sonrasında da 2005 yılında Supernatural dizisinde oynamıştır ve halen oynamaya devam etmektedir.


Jensen Ackles rol aldığı dizilerde ve filmde genç kızlar tarafından oldukça fazla seviliyor.Ülkemiz dahil bütün dünyada fanları bulunuyor. Jensen Ackles kişilik itibariylede rol aldığı dizilerden pek farklı bir kişilik sergilemiyor.Genç kızlar bu yazının bu cümlesini sevmeyecek ama Jensen Ackles 10 numara bir sevgiliye sahip : )

Jensen Ackles hakkında neler düşünüyorsunuz ?

One Response

  1. esra parsak 01 Temmuz 2011

Leave a Reply