Kaspersky 2010 indir

Kaspersky’I ilk olarak bir bilgisayar dergisinde görmüştüm sanırım PC world’dü.Vista o zamanlar yeni çıktı cıkacak gibi birşeydi o aralarda vistada yapılan testte %100 başarılı olmuştu gibisinden birşeyler yazıyordu sonra birde indirip denim dedim ve bilgisayarımda bir çok anti-virüsü ile tarama yapmama rağmen biraz virüs ve trojen bulmuştu işte o sıralar benim gözüme girdi .Belki bizimkiler gibi anti-virüsle beraber virüs sokup sonra virüs var gibisinden birşey yapabililermi diye düşündüm ama böyle şeylerin sadece ülkemize has olduğunu hatırladım birden.

Şimdi bu kaspersky’ın 2010 sürümü çıktı ve her sene adamlar teccübelerine teccübe katarak bu işi devam ettirdiler ki zaten herr sene değişen programın arayüzünden bunu anlamak mümkün.

Kaspersky’ın özellikliklerinden bahsetmek biraz uzun sürer ama kısaca açıklamak gerekirse;

Ebeveyn kontrolü ile ek bir yazılıma gerek duymadan kaspersky ile kötü içerikli siteleri fitreliyebiliyorsunuz.Fitreleme haricinde internette tehlike saçan ve zararlı kod içeren sitelere sizi sokmuyor.İnternetten indirdiğiniz dosyaları tarıyor, rarlanmış dosyaları, msn gibi anlık iletişim programlarda bile sizi korumaya devam ediyor.

Çoğu zaman insanı delirtebiliyor bu kaspersky ben pw ko oynarken her zaman k.o’ı trojen olarak görüyor.Bazen öyle kıllıkları olmuyor değil.

Bazıları için üzücü ama kaspersky labs için gerekli olan paradan verip kullanabiliyorsunuz bu programı.Programı ücretsiz olarakda kullanmanız mümkün çünkü ücretsiz olarak 30 gün deneme süresi veriyor.30 gün içersinde programın bütün özellikerini kullanarak, arkanıza bodyguard almış misali internette gezinebilirsiniz.

Bazen insanın hep su gibi konuşmak istediği ama sadece hello kelimesini anlamakla yetindiği ingilizceyi bilmyenler için programın Türkçe yamasıda bulunuyor.Bu yama sayesinde program Türkçeye dönenebiliyor ve rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Programı indirmek için

Sizin kaspersky hakkındaki yorumlarınızı alalım…

One Response

  1. haydar 03 Aralık 2009

Leave a Reply