Knight Online Lunar War Savaşı

Bu savaşı herkez bilir.Kısaca açıklamak gerekirse iki ırk arasında olan kan davasının çatışmaya dönüşerek ağır makineli tüfeklerle birbirini öldürmesidir.İşin ilginç yanı ölmüyorsunuz daha kötüsü oluyor np gidiyor npniz yoksa press ok yapan keklerdenseniz üstelik ezikseniz canavarlara yatıyormussunuz gibi exp gidiyor.

Lunar War Savaşına Gitmek için Ön Koşullar Neler

Bu şavaşa girmek için 30 lvl üstü olmanız gerekiyor.Eğer girecekseniz 75 + olun.Tek başınızada gitmeyin Rambo değilsiniz.Yanınıza 3-4 priest yada clanı takın.Şavaşta gitmek için maradondan Lunar valley’e ışınlanın sonrada kayalıklar gibi birşey var oradan içeriye girin.Artık savaş alanındasınız.Güvenli olduğunuz tek yer hapishane, zindan, town ne derseniz diyin.Baktınız karşı ırktan kan kavalılarınız geliyor hemen town atın.Böylece kurtulmuş olursunuz ama bence atmayın.Pedal denilen alet varsa sizi kesene kadar siz 4-5 kişiyi alırsınız ölseniz bile kazandığınız np daha fazla olduğu için kardasınız demekktir. Buranın birde lanet kapıları var o kadar bekle açılmaz.Kapılar belli sürede otomatik açılıyor.3 dakika 20 sn.

Warder Kimdir ? Warder ‘ın Görevi Nedir ?

İki tane warder var.Genelde üstten yazarlar w1 atack, destek falan diye işte dedikleri şey o adam..Son vuruşu yapan kişiye 1.000 np geliyor.Son vuruşu siz yaparsanız üstten sarı bir yazı ile adınız geçiyor.

Keeper Kimdir ? Keeper’ın Görevi Nedir ?

Savaşta amaç keeper’ı kesmektir.Eğer bunu keserseniz savaşı kazandırıp karşı ırkın topraklarını işgal edersiniz.Bunu kesincede üstten adınız geçiyor ve 3.000 np geliyor.

Savaşı kazandınız veya kaybettiniz diyelim.Kazanırsanız karşı ırkın topraklarına ışınlanıyorsunuz.Vurun kırın yıkın dökün!

Savaşı kaybeden Irk Olursanız Dikkatlice Okuyun !

Eğer kaybedersiniz eslanta kaçmayın .Şehiri savunun.Son olarakta Şehir Anıtı dedikleri şey var.Oyuna başlarken arkanızda olan şey işte o.Düşmanlar bunu yok edebiliyor sizde bunu tekrardan alıp, savunabiliyorsunuz.Bir sürü sonra düşmanlar gidiyor siz yine canavarlar ile baş başa kalıp onları sadece maradonda, ardreamda, cz’de görep küfür edebiliyorsunuz.Yani sadece Maradonda küfür edebiliyorsunuz.Çatışma alanlarında yazdıklarınızı onlar göremez onların yazdıklarını siz göremezsiniz.Ama sorun değil mektup (letter) atın!Mageler pusu kurar haberiniz ola.Birden novalar, meteorlar kafanıza yağar.

Sıralamada olan clanların başkaları savaşın yöneticileri oluyor ve atları oluyor.

Bol npli günler :]

Leave a Reply