Küçük Beyza Sobada Yakıldı

Müge Anlı’nın programına başvuran 20 yaşındaki genç anne 4 yaşında kaybolan kız çocuğunu arıyordu.Küçük Beyza 30 Nisan günü kaybolmuştu ve annesi Asuman onu arıyordu.

Anne Asuman kızını bakkala göndermişti ve Küçük Beyza bir daha geri gelmemişti.Dün programda şüpheli olarak komşu gösterilmişti ve Asuman’da ondan şüphelenmediğini söyledi üstelik komşusuyla beraber kızını arıyordu Anne Asuman…

Programın hemen ardından anahaber bültenlerinde küçük kız çocuğunun komşusu tarafından sobada yakıldığı haberi yayınlandı.Komşu bütün olayı itiraf etmiş ve  cinayeti işleme sebebinin kıskançlık olduğunu anlatmış.Daha önceden kendisininde bir tane çocuğunu kaybettiğini ve bu acıyı onlarında yaşamasını istemiş.

Küçük kızı annesi bakkala göndermiş ve geri dönüşünde komşusu onu alıp evine götürmüş.Anne bu sırada komşunun bahçesine bakmış fakat evine bakması aklına gelmemiş…Sonra komşu kızı boğarak öldürden sonra odun sobasında kolonya ile tutuşturup yakmış.Kızın bakkaldan aldığı yumurta ve ekmeği alıp komşusuna kahvaltıya gitmiş.

Olayı araştıran Polislerin psikolojileri bozulduğu için psikolojik destek almaya başlamışlar, kızın kemiklerini sobadan çıkartan görevlilerde gözyaşlarını tutamamış…

5 Comments

  1. yasemın çamkesen 03 Haziran 2009
  2. keremcan yağmur 06 Haziran 2009
  3. keremcan yağmur 06 Haziran 2009
  4. keremcan yağmur 06 Haziran 2009
  5. bekir gül 06 Haziran 2009

Leave a Reply