Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Uzun zamandan beri karmaşa içerisinde olan hastanelerdeki randevu sistemi artık tek bir noktadan yönetiliyor. Hayata geçen projede artık herhangi bir devlet hastanesine sadece bu site aracılığıyla ile randevu alabiliyorsunuz.

Merkezi Hastane Randevu Sistemi diğer hastane sistemlerine göre oldukça yeni ve arayüzünde bir o kadar anlaşılır. Birbirinden farklı randevu sistemleri için bilgisayar bilgisi az olan kullanıcılar için Merkezi Hastane Randevu Sistemi hem telefon hemde internetten hizmet veriyor.

TC kimlik numaranız ve doğum tarihiniz gibi bilgilerin herhangi birinisi bir kişinin bilmesi sonucunda adınıza alınabilecek randevuları önlemek adına sistemde üyelik sistemi konulmuş. Sisteme üye olmadan randevu alamıyorsunuz ve üye olduktan sonra belirlediğiniz şifre ile randevu alma işlemlerinizi ve randevu takiplerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Merkezi Hastane Randevu Sistemine ulaşmak için ;Adresini kullanabilirsiniz.

Merkezi Hastane Randevu Sistemine internetin yanısıra telefonlada randevu alabiliyorsunuz. Telefonla randevu almak için 182 nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Bu sistemin kötü yanı ise sistemde oluşabilecek herhangi bir aksaklıkta alternatif olarak düşünebileceğiniz hastanelere randevu alamıyacaksınız.

Leave a Reply