Msn indir

Msn hayatımıza kısa bir süre önce giren ve hemen hemen herkezin sahip olduğu hatta gereksiz insanların bile 3-4 tane birden sahip olduğu bir anlık ileti gönderme programıdır.İleti göndermenin yanında mail gönderebilirsiniz falan filan…

messengerMessenger kısa sürede hayatımıza girmişti demiştik ve o kadar çok şeye tabi olduki  anlatmakla bitmez tabi birde ülkemizde kullanılan yönü var msn’in…Filmlerde genelde randevulaşma işlerinde kullanılır gibi gözükür misal Issız Adam’da öyle göstermişlerdi.Bu sıralar gösterilmeyen liseli kavgalarında  da  msnden bana küfür ettiler yüzünden yapılan kavgalar falan filan…Bu tür kavgalarda mantık şudur;

Karşı tarafın bana msnden küfür, hakaret etmemesi karşı tarafın msn hesabını ele geçirmekten geçer.Ele geçirme işleminde kişiyi ele geçirip zarar vermekten geçer zira benim msni  sanal olarak ele geçirmek için bilgisayar bilgim yok.

Daha yararlı işler içinde kullanıldığı görülüyor ara sıra mesala kız isteme işlerini msnden yapılır gibisinden …Olacak o kadar programında bunun için bir skeç yapmışlardı.

Hala bu kadar şeyi göz önünde bulunduruyorsanız bu kadar bela bu kadar şeyin içinde msn’i indirmek için aşağıdakileri okuyun.

Her zaman msn’in yeni sürümü çıkmaktadır.Bilgisayarı yeni aldıysanız yada formatladıysanız bir çok insan gibi sizde msni isteyeceksiniz.

Paylasonline.com yani bu sitenin arama bölümüne erkek msnleri yazarakta kızlı erkekli bir çok kişinin msn adresini ekliyerek yeni ufuklara yelken açabilirsiniz.

5 Comments

  1. irem 01 Eylül 2009
  2. tarık 09 Eylül 2009
  3. mesut 14 Eylül 2009
  4. damla 16 Eylül 2009
  5. memet 03 Ekim 2009

Leave a Reply