Mp3 Düzenleme Programı

Mp3 dinlerken ben şarkının orasını burasını sevmiyorum düzenelemek istiyorum diye bazen dert yanabilirsiniz.Bunu çözmek adına sizinle güzel bir program paylaşıcam.Zaten bizim sloganımız neydi Paylas Online :  )

Biraz önbilgi verelim; Her şarkısınızın uzantısı aynı değildir, mesala birisi vaw uzantısına sahiptir diğeri ise amr…Bu kadar dert etmeyin bunu niye söyliyor bu manyak diyorsanızda düzenleyeceğiniz şarkı program  ile uygun olmuyabilir o yüzden kendinize bir converter buluyoruz.Bunu sitemizden arayarak temin edebilirsiniz.

Şarkı düzenlemek işi aslında çok basittir.Çek sürükle kes birleştir ve sonucu gör…Böylelikle Djler gibi kendinize göre parçaları birleştirebilir  ve ortaya güzel sonuçlar çıkartabilirsiniz.Mesala araya sesler eklersiniz çığlık sesi olur, makina sesi falan sonrasında ise şarkı çalar araya filmlerden alıntı sesler koyarsınız ve bir bakmışınız şarkınız süper ! İş sizin hayal gücünüze bakıyor !

Bu kadar abarttık işi dedik ki süper olucak falan… O zaman biraz kafa yormanız gerekicek program için çünkü bu işe biz gönül verdik.Program olarak ben Virtual Dj programını seçiyorum.Djlerin yapabildiği her şeyi yapabiliyorsunuz hemen hemen bu programla bir ton özelliği bulunuyor kullanacağınız ve kullanmayacağınız ama biraz karışık gelebilir ilk başlarda…Virtual Dj programını indirmek için tıklayın .Ücretli olması kötü birşey ama deneme süresi içerinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Ben sadece bir mp3 dosyamı düzenliyeceğim bu kadar profesyonel olmak istiyorum diyorsanız sizin içinde birşeyler düşünmediğim değil doğrusu.Basit olan programı indirmek için tıklayın . Programın adı : MP3 Splitter & Joiner Pro diğerine göre daha basit…

Mp3  başlıklarınızı gereksiz reklamları kaldırmak istiyorsanızda onun içinde bir program mevcut.Buda mp3 tag editör programı     indirmek için tıklayın .

Hepsi bu kadar !

One Response

  1. rmzn 04 Mart 2010

Leave a Reply