Msn kişisel iletiler

En değişik kişisel iletilerden birine sahip olup sanalda dahi ben karizmayım demek istiyorsanız buraya bakın ve aşağıda size uygun olan nicklerden bir veya birkaçını seçin.Eğer seçmezseniz netlog, yonja, facebook, hi5 gibi sitelerden elde ettğiniz kız veya erkek msn adreslerinin başında olan kişileri sonsuza kadar kaçırabilirisiniz.Şimdi Nicklere göz atalım.Nasıl birşey istersiniz asi bir şey olsun dimi şuan ki herkezin yapmaya çalıştığı şey bu nickler üzerinde duralım.

Kişiselse sanane! >> Bu çok tutmuşa benziyor.

Seninle kişisel bir vukuatımız olamaz. >> Bu erkeklere daha uygun birde hırcın kızlara varsa böyle bir kız yorum kısımından bana msn adresini yolluyabilir.

Kişisel neyimiz olduki iletimiz olsun >> Bu daha çok arka mahallerde yetişen kötü işlerin içinde olan fakat herşeyi elinden alınmış zavallı türleri içindir.

Kişiselleştirirdenmişcesine >>Bu kişisel ileti çok kafa kurcalıyor.Eğer aptal iseniz zekice birşeyler arıyorsanız yada öyle gözükmek istiyorsanız bu tam size göre.

<Kişisel Bir İleti Girin> >>Buda her zaman gördüğümüz yazının orjinali.Bu nickide hayattan bezmiş kişiler kullanabilir.

“Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var.” > Buda garip birşey her şeyden dert yakınan mızmız delinicek cinsten insanların kullandığı iletiler ama pek tavsiye etmem.Lütfen bu tür insanlar siteyi terk etsinler

“İletim yok yalıtım var .” >> Daha çok maytap geçme anlamındadır.Bunu serseri arkadaşlar kullabilir.

“Kişisel iletinizin olamabilmesi için önce kişiliğininizin olması gerekir” >> İşte koyucu bir laf bu sitede nick arayan arkadaşlar için uygun.

“Fazla kişisel yazamam buraya” >> Buda psikopat modeli msn adresinizde böyle biri varsa hemen silin.

Netten topyabildiğim bilgiler bu kadar.Üzgünüm kendi kişisel şeylerimi yazamam : )

One Response

  1. ROHAT 06 Eylül 2008

Leave a Reply