Ninite ile Formattan Sonraki Program Çilesine Son

Bilgisayarınızda bir problem olduğu zaman veya çok fazla içerilerin birbirine girdiği zaman ilk olarak aklımıza hemen bilgisayara format atmak gelir. Ve sonrasında da çileli bir arayış çıkar bilgisayarız da formatla birlikte silinen programları tekrar yüklemek istersizin. Ama bir kısmını unutmuş veya format sonrası program yüklemekten hiç hoşlanmıyorsanız tanıtacağımız bu online ücretsiz hizmet tam size göre.

Nasıl yani, nedir bu online hizmet?

Çok kısa bir süre önce devreye giren ve binlerce kullanıcını göz bebeği olan Ninite.com ile format sonrası tüm programları tek bir adresten ve toplu halde yükleyebilirsiniz.

Ninite’de Format sonrası tüm programları bulabilirliyim?

Ninite tüm programları kategoriler altında toplamış ve her güncelleme ile arşivindeki programların güncel versiyonlarını yayınlıyor ve biz kullanıcılar içinde hepsini aynı ekran altında topluyor.

Mesela diyelim sizin istediğiniz 10 program var siz bu 10 programı Ninite’de seçiyorsunuz ve Ninite’De size bu 10 programın en güncel versiyonun sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza kuruyor. Yani sizin yapmanız gereken sadece Ninite.com girmek oradan format sonrası gereken tüm programları seçmek.

Buradan da formattan sonra gerekli programların listesine göz atabilirsiniz.

Leave a Reply