Rapidshare Premium Zımbırtısı

Rapidshare kotalı kotasız hızlı ve hızı düşük olan internet kullanıcılarının en büyük belasından bir tanesi…Ne kadar hızınız olursa olsun en fazla rapidin free yani beleşçi kullanıclarının belirlediği hızın üstüne çıkamıyorsunuz ki bu en fazla 200 kb civarı birşey oluyor.Diğer bir deli eden özellik ise dosyanızı indirmek için indirme sürenizi belirlemek ve bu indirme süresinin sonunda indirme işlemini yaptıktan sonra tekrar dosya indirmek istediğiniz zaman aradaki bekleme süresi insanı deli ediyor.

Bu tür olaylardan kurtulup alternatif download sitelerini deneseniz bile hepsini toplamı rapide yaklaşmıyor çünkü bütün upload işlemleri rapid üzerinden yapılıyor.Bu yüzden diğer alternatif sitelerin kullanımı ve ömürü az oluyor.

Rapidshare’den premium alırsanız ki normal herkezin aldığı bir premium ise günlük 5 gb download limitli hesaplardan bir tanesine sahip oluyorsunuz.Yani anlıcağınız günde 5 gb dosyayı full hızda pc’nize indirebiliyorsunuz.

Rapidshare’den premium almanın iki yolu vardır.Bunlar yoluyla yada direk olarak almak.Direk olarak hesap almak mantıklı olarak gözüküyor ama direk hesap nasıl alınır ona bakalım.

Şimdi rapidhare’e girin ve sonra ki zaten nerdeyse her sayfada karşınıza çıkar buradan bir aylık premiumu seçip ödeme işlemine geçebilirsiniz.

Diğer bir yol olan puanlarla hesap almanın da iki yolu vardır.Bunlar;

1- ) Upload yaparak rapidshare hesabı almak,

Upload yaparak rapidshare’den hesap alabiliyorsunuz nasıl oluyorda alacam diyorsanız yazıyı okumaya devam edin.Rapidshare’in free zone bölümünden collector bölümüne grin ve kendinize bir collector hesabı oluşturun.Sonrasında oraya sürekli upload yapın ve linkleri forumlarda yayınlayın.Bu yolla her free kullanıcının yaptığı download’dan para alacaksınız.Hesabınızda 10.000 puan ile kendinize premium hesap açabiliyorsunuz.

Not: Bu oldukça uzun ve zorlu bir işlem.

2- ) Demin yukarıda yazan upload işlemini yapan ve puanları bol olan hesaba sahip birini bulup normal premium ücretinin altında ücret ödeyerek premium alabilirsiniz.

Bu hesabında bol puan kişileri R10’dan account ve lisans satışı kategorisinden bulabilirsiniz.İtraderi yüksek kişileri tercih edin.

Premium aldığınız zaman farklı ip’lerden sürekli olarak giriş yaparsanız hesabınız bir süre sonra bloke ediliyor.

Rapidshare premium alma işlemi bu kadar.Bu konuya eklemek istediklerinizi yada kafanıza takılan şeyleri yorum kısımından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply