Samsung’dan Yeni Sosyal Fotoğraf Makinesi

Samsung, Dünyanın en sosyal fotoğraf makinesi olarak adlandırdığı yeni ürününü piyasaya sundu. Fotoğraf makinelerinde yeni bir devrim gerçekleştiren Samsung firması yeni ürünüyle oldukça iddialı bir imaj sergilemektedir

Yeni Samsung Fotoğraf Makineleri

Fotoğraf makineleri üzerine yenilik getiren samsung, yeni fotoğraf makinelerinde çekilen fotoğrafları wifi özelliği sayesinde anında Facebook, Google Picassa ve Windows live gibi sosyal medya ortamlarına anında yükleyebilme imkanı sağlamaktadır. Bildiğiniz üzere fotoğraf makinesi ile çektiğimiz fotoğrafları önce bilgisayar ortamına ve oradan da sosyal medyaya yüklemek gibi bir zahmete girmekteydik ve böyle bu durum karşısında çoğu zaman hayıflanmaktaydık. Samsung firması geliştirdiği bu ürünler diğer firmaların, fotoğraf makineleri konusunda bir adım önüne geçerek piyasa da yeni rekabet ortamı oluşturdu.

Samsung Firması Sosyal Fotoğraf Makinesi

Samsung Firması Sosyal Fotoğraf Makinesi

WB150F Fotoğraf Makinesi Hakkında

Samsung‘un geliştirdiği WB150F adlı fotoğraf makinesini biraz incelemeye alırsak daha ayrıntılı bilgi edinebiliriz. Samsung ürünü WB150F sayesinde 18x OIS özelliği sayesinde profesyonel fotoğraf makinelerindeki görüntülerini yakabileceğimiz tüm özelliklere sahiptir diyebilirim. Çekilmesi en zor hassas bir görüntünde bile en ince ayrıntıyı yakalayabilen WB105F fotoğraf makinesi amatör bir fotoğrafçıyı bile profesyonel yapabilir. Fotoğrafçının yapması gereken sadece kadrajı ayarlamak olacaktır. Bu ürün hakkında size çok daha ayrıntılı bilgi aktarabilirdim fakat konumuz samsung’un geliştirdiği yeni sosyal fotoğraf makineleri üzerine olduğundan dolayı bu konu üzerine yoğunlaşmak daha etik gelmektedir.

Sonuç olarak Samsung firması geliştirdiği WB150F ürünün özelliklerinde ki gibi yeni ürettiği fotoğraf makinelerinde Wifi özelliği sayesinde sevdiklerinizle beraberken fotoğrafını çektiğiniz özel anlarınızı bir kaç işlem yardımıyla sosyal medya ortamında paylaşabilir, arkadaşlarınıza mail atabilirsiniz. Ayrıca kabloyu kaybettim bulamıyor gibi dertler de sona erdi, kablosuz olarak bir tuş yardımıyla anında bilgisayarınıza yedekleme işlemi yapabilirsiniz ve yeni nesil plazma TV‘lere kablosuz görüntü aktarma imkanına sahip kılmaktadır.

Leave a Reply