Gta San Andreas Türkçe Yama

Efsanevi oyunlar arasında yer alan Gta San Andreas ülkemizde ve dünyada oldukça popüler ve onlarca hayranı olan bir oyundur.Oyunun ingilizce olması bu dili bilmeyeneler için beraberinde çok büyük zorluklar getiriyor. Mesela size görev verdiklerinde ne yapacağınızı bilemeyebilir yada dialogları anlamadığınız için oyunun konusu anlamazsınız. Gta San Andreas oyununu Türkçe oynamak istiyorsanız küçük bir yama kurarak bu işlemi yapabilirsiniz.

Bu Yama Oyunu Ne Kadar Türkçeleştiriyor ?

Gta San Andreas Türkçe Yaması oyunun neredeyse tamamını Türkçe hale getiriyor. Oyunun menülerini, konuşmaları, istatislikleri vs gibi şeyleri Türkçe olarak görmeniz mümkün … Bunun haricinde oyundaki diğer yerleri mesala arabaların üzerindeki TAXI yazısını Taksi şeklinde görmek istiyorsanız bunun için Gta San Andreas oyununa yapılan eklentilere bakmanızda fayda olacaktır.

Gta San Andreas Türkçe Yaması ile Dialogları Altyazılı Olarak Anlayabilirmiyim ?

Oyun seçeneklerinden konuşmalardaki altyazıyı göstere seçerseniz oyundaki bütün dialogları Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Özellikle görev verilmeden önceki ve sonraki konuşmaları dinlemek sizleri görev yaparken çok daha fazla kolaylıklar sağlayacaktır.

Gta San Andreas Türkçe Yamasını İndirin !

Gta San Andreas Türkçe yaması hakkındaki görüşlerinizi yorum kısımından gönderebilirsiniz .

Leave a Reply