Supernatural 7. Sezon Olacak Mı ?

Kısa bir süre önce 6. sezon finaliyle ekrana gelen Supernatural uzun süreden beri dizi severlerin her hafta kaçırmadığı dizi haline geldi. Eylül 2005’ten beri Dean’in espirileri ve Winchester ailesinin başına gelenleri seyrettiğimiz dizinin bir anda >bitmesini hiç kimse istemiyor ama ne kadar uzarsa o kadarda dizideki senaryo dağılıyor.

Tam tamına 6 sezon süre ve 6 sene geçen dizinin 7. sezonu hakkında oldukça fazla şey söylendi. Melekler, şeytanlar ve kıyamet hakkında ilerleyen senaryosu ile ilerleyen dizinin 7. sezonun olacağı sorusu daha 6. sezonun başlarında büyük bir meraktı…

Dizideki en belirgin karakterlerden gizemli ve yanlız adam rolünde olan Bobby Singer yani Jim Beaver’in Twitter’dan yazdığı kadarıyla 6 sezonun (çok önce yazılmış bir mesaj) bitmediğini ve 7. sezon olacaksada bunun Temmuz ayında çekimlerine başlanacağını yazmış.

6. sezonun ilk bölümlerini izleyebildiğim ama son bölümlerini kaçırdığım Supernatural’in 6. sezon finali hakkında okuduğum yorumlar kadarıyla pek beğenen olmamış. Supernatural sevenlerin dizinin ilerleyen bölümleri hakkındaki düşünceleri pek parlak değil gibi ama dizidende kopmak istemiyorlar ! Siz Supernatural hakkında neler düşünüyorsunuz ?

5 Comments

  1. Ertuğrul 22 Mayıs 2011
  2. tolga 22 Mayıs 2011
  3. tuba 28 Mayıs 2011
  4. deniz 19 Haziran 2011
  5. serhat 16 Temmuz 2011

Leave a Reply