Survivor Adasında Herkesin Merak Ettiği Sorular

Bütün Türkiyenin dikkatini verdiği ve büyük bir dikkatle takip ettiği Survivorda bütün yarışmacılar zorluklar içerisinde kalıyor ve yarışmayı izleyen herkes acaba bunları gerçek mi yoksa sahte mi olduklarını merak ediyorlar.

Survivorda Gerçekten Yarışmacılar Aç Kalıyorlar Mı ?

Yarışmada en çok merak edilen sorulardan bir tanesi gerçekten herkesin aç kalıp kalmadığı sorusu… Ünlülerinde yer aldığı adada neden bir sürü parası olan bir kişi adada aç kalsın diye bir sürü kişi soru soruyordur ama Survivor ekibinin daha önceden de yaptığı açıklamalara göre yarışmacılara gerçekten yemek vermiyorlar adada kendi imkanları ile ne buluyorlarsa onları yiyorlar….

Survivorda Yarışmacılar Tuvalet İhtiyaçlarını Nerede Karşılıyorlar ?

Survivorda en çok merak edilen bir diğer soruysa adadaki kişilerin tuvalet ihtiyaçlarını nerede karşıladığı sorusu… Bu soruyu herkes merak ediyor ve Survivor ekibinin verdiği cevaba göre adadaki yarışmacılar ilk insanlar gibi tuvaletlerini ormanda ve çalıların sık olduğu yerlerde yapıyorlarmış… Hatta milliyet.com.tr’deki habere göre yarışmacılar tuvalet işlerini biraz uzun tutsa kameramanlar hemen onları uyarıyorlarmış…

Survivorda Kameramanlar Nerede Yemek Yiyorlar ?

Yarışmada kameramanlar ve görevlilerin yarışmacıların bulunduğu yerler hariç istedikleri yerlerde yemek yiyorlar. Yarışmacıların önlerinde sigara içmeleri ve yemek yemeleri yasak…

Adada Yarışmacılar Arasında Yakınlaşma Oluyor Mu ?

Survivor adasında yarışmacılar arasında duygusal olarak yakınlaşmalar olabiliyor ama bunu daha ileriye götürdüklerini hiç bir Survivor yarışmasında ekip gerçekleştiğini söylemiyor. Açlıktan ve bitkinlikten kimsenin aklına bu tarz şeyler gelmiyormuş.

Survivorda Yarışmacılar Haricinde Kimler Var?

Survivorda yarışmacılardan hariç kameramanlar ve görevliler sürekli olarak yarışmacıları takip ediyorlar ve çıkan aksaklıları gidermeye çalışıyorlar.

Sizlerin merak ettiği sorular neler ?

5 Comments

  1. ensarkan 27 Mayıs 2011
  2. yasin 23 Haziran 2011
  3. yasin 23 Haziran 2011
  4. ahmet 11 Temmuz 2011
  5. oldu 17 Mayıs 2012

Leave a Reply