Uniblue PowerSuite

Bilgisayarınıza format attıktan sonra geçen zaman süresince yavaş yavaş üstün performans veren makinanızın git gide yavaşladığı hissine kapıldığınız olmuştur.

Uniblue PowerSuite bu bahsettiğimiz sizin yavaşlama hissine kapılan süreyi derman olup bu sürede olan yavaşlamalardan dolayı başınıza gelen derde çare bulmayı düşünülerek yapılmış bir program.

Uniblue PowerSuite ile bilgisayarınızın kayıt defteri, internet geçmişi gibi girmek bile istemyeceğiniz yerleri sizi tatlı arayüzünü göstererek kendisi bilgisayarınızdaki bütün pis işleri yapıyor.

Sadece pis işler değil bilgisayarınızda eksik olan ve hatalı olan Driverları bulup size söylüyor, bilgisayarınızı üst düzey performans vermesi için buna engel olan şeyleri ortadan kaldırıyor.Ayrıca en büyük dertlerden bir tanesi olan kaldırdığınız programların kayıtlarının, kayıt defterinde bulunması olayınada göz atıyor.

Microsoft tarafından tavsiyeli olan Uniblue PowerSuite programını indirmek ve daha fazla bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.uniblue.com/software/powersuite/

Uniblue PowerSuite kullananlar ve kullanmayı düşünenler, program hakkındaki görüşlerini yorum kısımından gönderebilirler.

2 Comments

  1. recep 07 Temmuz 2011
  2. soner41 12 Ağustos 2011

Leave a Reply