SeePassword Yazılımı ile Yıldız Şeklinde Şifreleri Görme

İnternette ve bilgisayar programlarında şifremizi yazdığımız zaman %95 oranında şifremizin bütün karakterleri yıldız (*) şeklinde bizlere gösterilir. Yıldız şeklinde gösterilen şifrelerimizi şifre hatırlat yaptığımız zaman veya şifremizi kaydettiğimiz bir yerde tekrar görmek istediğimiz zaman maalefes göremeyiz. Sadece kendi şifrelerimizi değil başka bir kişinin şifresinide herhangi bir yerde kayıtlı şifresini görmek istediğimiz zaman aynı manzara ile karşılaşırız.

SeePassword Ne işe Yarar ?

SeePassword yazılımı ile kaydedilmiş bütün şifreleri kolay bir şekilde bütün karakterlerini görebilirsiniz. SeePassword sayesinde başkalarının bilgisayarınızdaki yazdığı şifreleri görebilir yada unuttuğunuz kaydolmuş şifrelerinizi kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Güzel bir arayüze sahip ve ücretli olan SeePassword’ü tam anlamıyla kullanabilmek, yazılıma hakim olabilmek için 19 $’ınızı gözden çıkartmanız gerekiyor. Bu kadar ücrete değer mi bilmiyorum ama öğrenmek istediğiniz herhangi bir şifre için 100 $ bile verilebileceğinizi yani acil durumlar için çok gerekli bir yazılım olduğunu düşünüyorum.

SeePassword’ü bilgi almak, satın ve indirmek için http://seepassword.findmysoft.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

5 Comments

  1. Feza Computer 13 Ekim 2008
  2. asuman 14 Nisan 2009
  3. yunus 20 Mayıs 2009
  4. senol özen 29 Mayıs 2009
  5. aaa 15 Haziran 2009

Leave a Reply