Youtube’dan Programsız .Avi Olarak Video İndirin

Geçenlerde youtube’dan bir videoyu indirmem gerekiyordu.Youtubedan flv olarak programlar ve tarayıcı eklentileri mevcut ama flv olarak indirdiğinizde bu videoyu kesme, biçme yada cep telefonunuza gönderme işlemleri için bu videoyu tekrardan converter (çeviriciler) aracılığı ile başka formatlara transfer etmeniz gerekebiliyor.

Youtube‘dan çeşitli formatlarda video indirmek için çeşitli programlar mevcut ama hiçbirin kullanmak istemedim çünkü bilgisayarıma eksradan program kurmayı pek sevmediğim için internette küçük bir araştırma yapim dedim ama zaten Youtube’dan direk avi olarak video indirebileceğim site olduğunu biliyordum çünkü daha önceden görmüştüm.Google‘da biraz araştırma  sonucu bulduğum siteleri tek tek test ettim.Aralarında düzgün çalışan heryeri reklam dolu olmayan düzgün bir tanesini buldum.

Vixy.net ile youtube‘da bulunan istediğiniz videoyu farklı seçeneklerden arasından seçim yaparak istediğiniz formatta indirebiliyorsunuz.Bu formatlar arasında;  Avi, mov, 3gp, mp4 ve mp3 geliyor.

İndireceğiniz videoyu bilgisayarınızda izlemek istiyorsanız Avi olarak, daha kaliteli birşey olsun diyorsanız mov olarak, cep telefonu için istiyorsanız 3gp, cep telefonunuz yada psp, ipod gibi şeyler içinde mp4 olarak ve son olarakta müzik olarak dinlemek istiyorsanız mp3 seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.
Youtube

Vixy’nin internet versiyonu ile uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken  Vixy’nin masaüstü versiyonunu indirebiliyorsunuz.Beta olarak olsada  Vixy’nin anasayfasından  youtube’dan video indirmek için program versiyonunu kullanabilirsiniz.

Leave a Reply